Журнал Смайлик

“Смайлик” – яскравий розважально-пізнавальний журнал для дітей молодшого шкільного віку. У журналі постійні рубрики: “Світ тварин”, “Чомучка для допитливих”, “Притчі та повчальні історії”, “Реготалки”, “Цікава наука – досліди та експерименти для дітей”, “Оригамі – покрокове виготовлення паперових фігурок з малюнками та описом”, “Вчимо англійську мову” та конкурс “Веселі та смішні, де друкуються кумедні фотографії дітей”.
Крім того, у кожному номері в журналі є кросворди, сканворди, лабіринти, загадки, головоломки, шифрограмки та багато інших цікавих завдань, які розвивають логіку, мислення, увагу у дітей. Щономера у журналі розігрується близько 50 призів – настільні ігри, книги, диски, спортивний інвентар та ін. Щоб взяти участь у розіграші призів, потрібно розв’язати хоча б 5 завдань із журналу, заповнити “Ігровий талончик” та надіслати його у редакцію.
Серед передплатників щороку розігрується головний приз – планшет.
Зі “Смайликом” Ваша дитина зможе весело та корисно провести свій час!
Ближче познайомитися з журналом можна за адресою на ФБ https://www.facebook.com/smaylik.ok
«Смайлик» ми читаємо – настрій піднімаємо!
Передплатіть дитячий журнал “СМАЙЛИК” на 2017рік у будь-якому поштовому відділенні «УКРПОШТИ» за індексом 49888, http://presa.ua/smajlik.html за ціною лише 16 грн. на місяць та подаруйте дитині можливість виграти планшет і багато інших цікавих призів.
Також передплату можна зробити на сайті передплатної агенції ТОВ «АС-Медіа» за ціною 32грн. 45коп. на місяць з доставкою до адресата.
Телефони: 0673240866
ID: 54540

URL:
HTML Link:
bbCode: