Продам олівець для виведення бородавок та папілом

Ляпісний олівець LAPIS – Diabelski Kamyk

Ціна155 грн

Склад:
олівець, що містить: нітрат срібла 97 частин, нітрату калію 3 частини.
Переваги:
• Ефективність перевірена лікарями
• Точкова дії
• Мінімальний ризик пошкодження здорової шкіри
• Низька ціна і висока продуктивність

Застосування: Олівець використовується у лікуванні деяких шкірних уражень вірусного походження: загальні бородавки та гострі кондиломи. Прискорює гранулювання та епітелізацію, і таким чином, ефективно сприяє загоєнню пошкодженої шкіри.

Правила використання: Одягати захисні окуляри. Крім того, рекомендується використовувати захисні рукавички. Зніміть захисну заглушку з продукту. Видаліть тонкий шар кольорового воску, яка захищає від вологи. З наконечника олівця по довжині біля 3-4 мм дуже обережно зішкребти кольоровий шар зеленого воску гострим ножем так, щоб не пошкодити олівець. Акуратно протерти поверхню бородавки (кондиломи) круговими рухами протягом декількох секунд. На місці протирання появиться почервоніння з наступним почорнінням, що характеризується взаємодією нітрату срібла з тканинами бородавки. Уникайте контакту з здоровою шкірою. Повторюємо процедуру до повного зникнення дефекту бородавок шкіри. Кожен раз по використанню одівайте захисний ковпачок на олівець.

Попередження: цей продукт призначений тільки для зовнішнього застосування. Не використовуйте на слизових оболонках і місцях де є сильний приплив крові. У разі випадкового потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води. Продовжуйте цей процес, протягом 10 хв і необхідно звернутися до лікаря. У разі випадкового контакту зі шкірою промити водою з милом. При ковтанні, необхідно отримати медичну допомогу негайно.

Виробник: K. T. & K. Group Czech s.r.o. (Чехія)

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі 15 – 25 °С

Детально на інтернет сторінці

Телефони: +380959410181
ID: 54814

URL:
HTML Link:
bbCode: