Теплична плівка Vatan Plastik, Туреччина. Плівка для парників

Якісне покриття для теплиць – надійна теплична плівка Vatan Plastik Ватан Пластик.

Пропонуємо перевірену часом тепличну плівку завтовшки 150 мікрометрів, що включає спеціально підібраний комплекс якісних присадок (UV AF IR AB LD E. V. A), вироблену в Туреччині.

Плівка Vatan Plastik відповідає високим вимогам, що пред’являються до плівкам для сучасних теплиць. Має високу стійкість до дії вітрового навантаження, сезонних перепадів температур. Завдяки додаванню в плівку етилену і вінілацетату E.V.A., плівка дуже міцна і в той же час пластична, що забезпечує високу стійкість до зламів, проколів, інших механічних впливів.

Купуючи за прийнятною ціною плівку Ватан Пластик для теплиць, яка прослужить Вам не менше 60 місяців, ви значно скорочуєте вкладення в розвиток тепличного господарства і тим самим підвищуєте його рентабельність.

Антиконденсатна добавка AF виключає ефект лінзи (нерівномірне розсівання сонячних променів через водяну краплю). Завдяки цьому рослини надійно захищені від сонячних опіків.
Ви можете замовити плівку Ватан Пластик будь-якої необхідної вам довжини. Є рулони по 45, 52, 445, 520 метрів. Є рулони шириною 12, 14, 16 метрів.

Замовити якісну парникову плівку за прийнятною ціною. Телефонуйте, пишіть.

Телефони: Телефон: +380675513045
ID: 76716

URL:
HTML Link:
bbCode: