Високоякісна багаторічна плівка для теплиць Vatan Plastik (Турція)

Теплична плівка від турецького виробника Vatan Plastik в асортименті. Багаторічна теплична плівка товщиною 150 мікрометрів. Виробляється з сировини першокласної якості з комплексом всіх необхідних добавок для вирощування якісних овочів і фруктів. Добавки, що входять до складу плівки Vatan Plastik змінюють довжину хвилі сонячного світла в ясну погоду, тим самим оберігаючи рослини від отримання сонячних опіків і забезпечують розсіяне світло, котре сприяє гарному росту рослин.

Комплекс добавок: UV + IR + AD + AB + EVA + LD в складі плівки Vatan Plastik запобігає переохолодженню рослин в нічний час і перегріву у денні години. Зберігає ґрунтову вологу і знижує норму поливу. Зменшує випаровування вологи з поверхні ґрунту. З плівкою Vatan Plastik ви зможете збирати врожай аж до глибокої осені. Пропонуємо рулони різної ширини: 12, 14, 16 м і різного метражу: 45, 52, 445, 520 м.

Надсилайте заявки на пошту: oleksii.stels@gmail.com або телефонуйте. Із задоволенням проконсультуємо і допоможемо оформити замовлення. Телефонуйте.

Телефони: +380675513045
ID: 78043

URL:
HTML Link:
bbCode: